• Обновено
Мини Кармин Во Собата,Мини Бонбони Капсула Кармин Во Собата,Мини Мат Кармин,Усна Пилула Кармин,Водоотпорен Долготрајни Мини Капсули Сомот Кармин,Пилула Кармин Сет

Мини Кармин Во Собата,Мини Бонбони Капсула Кармин Во Собата,Мини Мат Кармин,Усна Пилула Кармин,Водоотпорен

Оценката:
DEN 210.00

Тековен
Во магацинот.

【Мат Сомот Текстура】На косата текстура ќе ви даде топол, навлажнувачки и свиленкаста чувство ќе направи да се посигурни. 【Пигментацијата】Мини но, полн со енергија.Секоја сенка е многу пигментирани, не-сушење, не-леплива, долготрајни и водоотпорен. 【Повеќе бои, повеќе избори】На кармин во собата е економски и компактен, нека ви го трошат помалку пари за да добиете повеќе бои. 【Exqusite Подароци】Овој кармин во собата со една симпатична изгледот и пакувањето е најдобар избор, како убав подарок за вас и вашите пријатели. 【Мали и Преносливо】На мали и слатки капсула дизајн е лесно да се носат и може да се користи во секое време.Тоа е лесно да се примени.Спецификации : текстура е во ред и мазна, неми, но не се исуши.Полна боја, богати бои, висока боја рендерирање.Тоа е водоотпорен и sweatproof, не ќе се држи на куп, и нема да исчезнат.Долготрајна шминка.Мал и лесен, лесно да се носат.Погоден за сите прилики.Рок на траење : 3 години Пакет се Вклучени : 1* кармин Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.