• Обновено
Пластични Пост Капа, 4 x 4 инчи, Номинална, Црна Боја, 26 компјутер. Екстремни Временски Отпорни. Произведено во САД. Овој Пост Капа САМО се вклопува Мислења Мерење 4 x 4 и

Пластични Пост Капа, 4 x 4 инчи, Номинална, Црна Боја, 26 компјутер. Екстремни Временски Отпорни. Произведено

Оценката:
DEN 420.00

Тековен
Во магацинот.

Ве молам, Овој ПОСТ КАПА САМО се вклопува мислења мерење 4 x 4 инчи.бидете сигурни дека пост мерења.Ние, исто така имаат следниве мерки : (2 "x2") ; ( 2.5 "x2.5") ( 3 "x3") и (3.5 "x3.5") во акции за вашето внимание.Издржливи, силна пластика соединение.Произведено во САД.Може да бидат заковани или можат да бидат залепени или на силиконски на.Овој ПОСТ КАПА САМО се вклопува мислења мерење 4 x 4 инчи.Ве молиме, бидете сигурни дека пост мерења.Ние, исто така имаат следниве мерки : (2 "x2") ; ( 2.5 "x2.5") ( 3 "x3") и (3.5 "x3.5") во акции за вашето внимание.Пластични Пост Капа 4 x 4 инчи, Направен во САД.Силен, Издржлив, Пластични ПОСТ КАПА ограда.Екстремни Временски отпорни, отворено се вклопува инчи пирамида пост мислења винил загрева врвот профил Може да се отвори дупка со Вежба, може да биде лепак на објавата, може да биде тенок прикован, ако сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.