• Обновено
JSP Производство на Нови Пластични Црна 2x2 Ограда Пост Капи за Метал, Пластика,Винил или Дрво 2 x 2 Мислења (2 X 2 Внатре Димензија) (2 1/4 X 2 1/4 Надвор Димензии) (50 Парчиња)

JSP Производство на Нови Пластични Црна 2x2 Ограда Пост Капи за Метал, Пластика,Винил или Дрво 2 x 2 Мислења

Оценката:
DEN 1180.80

Тековен
Во магацинот.

Бренд Нови 2 x 2 Црна Пластика Ограда Пост Капа за метал, пластика или винил ограда.Многу Издржливи, со мазна, лесна завршница ~ Дизајниран да ги заштити вашите мислења од вода и сонцето штета.Капа притиска над надвор од 2x2 алуминиум, метал, пластика, винил или дрво пост ~ Може да бидат обезбедени со лепак.Количина : 50 капи ~ Боја : Црна ~ Направен во САД.Мерки Околу : Внатре Димензија 2" x 2" / Надворешни Димензии : 2.20" x 2.20".Објектот Пакет Количина : 50.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.