• Обновено
Tye Боја Најлон Лесно Прилагодување вратоврска Надолу Рака со Завртување Месинг Прилепува на Двата Краја. Се прилагодува 26 -44

Tye Боја Најлон Лесно Прилагодување вратоврска Надолу Рака со Завртување Месинг Прилепува на Двата Краја. Се

Оценката:
DEN 1965.60

Тековен
Во магацинот.

Tye Боја најлон лесно прилагодување вратоврска надолу рака.Оваа рака карактеристики премија најлон со месинг позлатен хардвер.Лесно се прилагодува со лизгачки прстени и conway тока и се придава со завртување месинг прилепува на двата краја.Се прилагодува 26" -44".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.