• Обновено
QAZSWX Класичен Везови Прилагодливи Бејзбол Капа со Аспиратор за Мажи и Жени

QAZSWX Класичен Везови Прилагодливи Бејзбол Капа со Аспиратор за Мажи и Жени

Оценката:
DEN 357.36

Тековен
Во магацинот.

Големина : флексибилни и прилагодливи бејзбол капа, унисекс стил.Главата обем е за 53.560 cm (2123.6 инчи), лесна-за-користење на копчето за прилагодување, флексибилни се вклопуваат.Материјал : Изработени од мек популарни памук, чиста и високо-квалитетен памучен материјал, одлична изработка, комфорни и издржливи.перат.Функција : Според ергономски дизајн, тоа е удобно и одговара, модерен, освежување, чисто и кул, погоден за сите видови на абење.Мрежа обезбедува добра циркулацијата на воздух и влага wicking.Анти-цветаат поставата се користи под сонцето стакло за подобрување на поле на визија.Употреба сценарио : Тоа е добар придружник за надворешна спорт, дневните активности и дома живот.Совршен натпревар за сите стилови.Погоден за разни празници или дневни подароци.Висок-квалитет по-продажбата на услугата : 24-часовна онлајн клиент сервис, за да ви овозможи со професионалната и пријателска услуга по продажбата.Дали сте во потрага за бејзбол капа која одговара и е удобно?Оваа памук прилагодливи бејзбол капа е вашиот најдобар избор.Таа има максимална удобност и безбедност.Унисекс стил.Класичен начин, погоден за сите видови на активности на отворено спортски и секојдневно носат, велосипедизам, патување, возење, авантура, трчање, снимање, градинарство, итн.Дише sunshade, влага wicking, меки и удобни.За секојдневно носење или како подароци за роднини и пријатели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.