• Обновено
Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памук Капа и Нула Mitten Сет

Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памук Капа и Нула Mitten Сет

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Сет вклучува капи и нула белезници.Направени со 100% памук.Белезници мора еластична околу рачниот зглоб за лесно и исклучување.Симпатична соодветен сет.Прифатлива, висок квалитет во собата.Хадсон Бебе капа и нула mitten поставите им помогне одржите вашиот малку еден топло и пријатно.И капи и белезници се направени од 100 проценти супер мека памучна и се супер меки против вашиот бебешка кожа.Капи се преклопени ткаенината да помогне да се остане на.Белезници мора еластична околу зглоб, па белезници остане на премногу!овој сет е совршено координирање и совршен за да донесе вашето новороденче надвор!одговара за 0-6 месеци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.