• Обновено
NIKOLay Клуч Sorter Носителот Заградата Клучеви Чувар Складирање Алатка За Дома Гаража

NIKOLay Клуч Sorter Носителот Заградата Клучеви Чувар Складирање Алатка За Дома Гаража

Оценката:
DEN 201.36

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Пластика.Производ Големина : Должина околу 8.86 инчен, ширина за 2.17-4.72 инчен, грешка за 0.39 инч.Погоден за шаблон фабрики, машини фабрики, одржување фабрики, собранието фабрики, итн.Празни места брзо може да се покаже кој клучеви се водат за исчезнати, се заштеди вашето време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aopin Огледало Завртка Капа, Декоративни Завртки Покрие сврзувачки елементи за Знак/Рекламирање Хардвер Ноктите/Градежништво,

DEN 191.04

Капа Димензии : 16 x 6.8 mm / 0.63 x 0.27 инчен(Кол x H).Примена : Широко се користи во стакло, огледала, билборди, пост

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.