• Обновено
Ќор-сокак Рекламирање Завртка Рекламирање Стакло Шупливи Стакло ќор-сокак за Show Полица за Одредување(1950mm)

Ќор-сокак Рекламирање Завртка Рекламирање Стакло Шупливи Стакло ќор-сокак за Show Полица за Одредување(1950mm)

Оценката:
DEN 290.16

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема сила, рѓа отпорни и отпорност на корозија.Висока прецизност завртка теми за стабилна фиксација и подолг живот.Секој гром е опремен со бафер гума круг да одолее да се тресат.Опремени со прислушување завртки, лесен за употреба.Широко се користи за одредување и поддршка на стакло рекламирање на одборот, продавница знак, огледало, покажуваат полица, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aopin Огледало Завртка Капа, Декоративни Завртки Покрие сврзувачки елементи за Знак/Рекламирање Хардвер Ноктите/Градежништво,

DEN 191.04

Капа Димензии : 16 x 6.8 mm / 0.63 x 0.27 инчен(Кол x H).Примена : Широко се користи во стакло, огледала, билборди, пост

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.