• Обновено
QJKW Thumbtack 50Pcs 820mm Сребрена/Црна Тапацир Ноктите Накит Дрво Кутија од Врата Троседот Мебел Декорација Tacks Студ Pushpin Doornail сврзувачки елементи и Обично и Практични сврзу?

QJKW Thumbtack 50Pcs 820mm Сребрена/Црна Тапацир Ноктите Накит Дрво Кутија од Врата Троседот Мебел Декорација

Оценката:
DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

Особено погоден за мебел.Лесно да се инсталира!.Целосната на ретро стил, најдобро за декорирање на вашиот дом.Може да се залепи на софи, кошеви, ракотворби, тапани, кутии за накит, вино кабинети, дрвени врати.Материјал : цинк легура.Големина : околу 8 * 20mm (дијаметар * должина)/0.31*0.79 инч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aopin Огледало Завртка Капа, Декоративни Завртки Покрие сврзувачки елементи за Знак/Рекламирање Хардвер Ноктите/Градежништво,

DEN 191.04

Капа Димензии : 16 x 6.8 mm / 0.63 x 0.27 инчен(Кол x H).Примена : Широко се користи во стакло, огледала, билборди, пост

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.