• Обновено
Aolleteau правосмукалки Замена за iRobot J7+, I3+, I4+,I6+,I7+, S9+

Aolleteau правосмукалки Замена за iRobot J7+, I3+, I4+,I6+,I7+, S9+

Оценката:
DEN 695.76

Тековен
Во магацинот.

Мулти-Слој Воздух Филтрација : воздух филтер систем составен од 2 топи разнесени облека и 2 Не-плетени облека, на 4-слој филтрација го задржува вакуум во голема претстава, и се заклучува прашина во база за да се заштити здравјето на вашето семејство.Безбеден и ефикасен : Држете го до 30 кантите на прашина, додека одржување на dustbin чисти.Авто-запечатување дизајн го задржува прашина внатре, спречување на flyaway прашина кога празнење.Она што е во кутијата : 10 нечистотија располагање кеси компатибилен со Roomba.Ние ви препорачуваме да се замени за еднократна употреба прашина кеса на секои 1-2 месеци, оваа ставка може да се користи за повеќе од 1 година.Нашето Ветување : Ако не сте задоволни, се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете парите назад или да се добие замена.Компатибилен и со сите Roomba Чистење на База на автоматско нечистотија располагање модели, вклучувајќи irobot roomba S9+, I7+, I6+,I3+ , I4 плус , I3 Плус, I4 Плус, I6 Плус, I7 Плус, S9 итн.Добро се вклопува да ви направи вакуум задржи силни и издржливи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.