• Обновено
Uenhoy 10 Компјутери NPT 1/2 Кабел Жлезди Водоотпорен Најлон Кабелот Зафат Кабел Жлезди Вирус Олеснување Конектори за Кабелот

Uenhoy 10 Компјутери NPT 1/2 Кабел Жлезди Водоотпорен Најлон Кабелот Зафат Кабел Жлезди Вирус Олеснување Конектори

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Издржлив Материјал кабел жлезда се направени од Најлон PA66 материјал, не е лесно да се наведнувам, еколошки, носат отпорни, отпорни на корозија, водоотпорен, отпорни на топлина.IP68 Заштита Одделение За миење е направен од висок квалитет на гума, да може ефективно да го блокира солена вода, слаба киселина, алкохол, масло, заеднички ликвидност итн.обезбедување долго време заштита за вашиот кабел.Лесен за Употреба Само да се помине кабел преку кабелот жлезда и ги заостри запечатување орев и заклучување орев.NPT 1/2" кабел жлезда се вклопува 0.2" - 0.47" (5 - 12mm) кабел.Апликацијата Од најлон кабелот зафат кабел жлезди се користи за сите на видови електрични, индустриски и автомобилски опрема (како што се механичка контрола кутија, switchboard, електрични апарати) за кабел одредување, делница кутија конекција.Задоволителна По-Продажбата на Услугата Uenhoy е посветен на обезбедување на висок квалитет на услуга.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако објектот има било кој квалитет на проблемот.Вашето задоволство е нашата најголема моќ.Големина : 1/2" NPT, 10pcs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.