• Обновено
Лажна Безбедност Камера, Водоотпорен Реални Купола Форма Соларни Powerd Безжична Надзор Лажни Камера со IR LED Трепкачко Светло за Почеток/Магацин Затворен & Отворено

Лажна Безбедност Камера, Водоотпорен Реални Купола Форма Соларни Powerd Безжична Надзор Лажни Камера со IR

Оценката:
DEN 906.96

Тековен
Во магацинот.

【Реални дизајн】Овој лажен камера усвојува купола во облик на дизајн и е опремен со блескави ЛЕД светла за да го направите да изгледа многу реална.На високо-квалитетни и издржливи материјали со реалистични бои може да се користи како вистински надзор на камерата. 【LED трепка】Овој виртуелен камерата ќе флеш LED светла редовно, само како вистински камера.Оваа функција го прави камерата повеќе реално да се користи како мониторинг уред, давање на убедлив впечаток на следење уред е работа за да се подобри безбедноста, заштитата и мир на умот. 【Соларни и батеријата напојува】Овој лажен камерата поддржува соларни полнење да ја прошири својата единствен живот.Тоа може да се користи за долго време со 2 АА батерии. 【Лесно да се инсталира и водоотпорен】инсталацијата е многу едноставен и брз.Тоа може да биде брзо и лесно да се инсталира на плафон или на ѕид со вклучени завртки, без жици е потребно, и овој виртуелен камерата е водоотпорен, овозможувајќи ви да го користат нормално во дождливите денови за да се заштити вашиот дом Од евтин и ефикасен метод. 【Широка примена】класичен купола дизајн на оваа лажна надзор систем го прави тоа повеќе погоден за секое место ви се допаѓа.Тоа е широко се користи во супермаркетите, хотели, паркинзите, библиотеки, канцеларии, магацини, пазари, паркови, станбени заедници, итн.Тоа е многу ефикасен за да се фати крадци или криминалци исклучи стража и да ги плашат да се приближат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.