• Обновено
Атарот Камера, Соларна Енергија LED Лажни Камера Отворено Безбедност Надзор Сребро Атарот на Камерата, Симулирани Видео Камера Затворен Надворешен Надзор Камера

Атарот Камера, Соларна Енергија LED Лажни Камера Отворено Безбедност Надзор Сребро Атарот на Камерата, Симулирани

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет на Материјалите : Изработени од квалитетни материјали, добра изработка, реални бараат атарот камера за видео надзор, иста големина како вистински камера.Работен режим е иста како реалниот монитор.Тешко е да се каже дека ова е симулација на производот.LED Дизајн : атарот На камерата со црвен имитација IR Led диоди и еден LED трепка, изгледа како вистинска инфраред надзор на камерата.Симулација видео надзор ќе даде се закануваат да крадци и тие ќе ги задржи подалеку од вас дома.Сончевата Енергија и Батерии Набавка : Оваа симулација видео камера карактеристики соларен панел и поддржува енергија од 2pcs на АА батерии(Батерии Не се Вклучени), го прави LED работа во ден и ноќ.Со лажна камера, било какви потенцијални натрапникот ќе мисли два пати, дури и најсофистицираните криминалци ќе се дека просторијата е чувано од страна на високо-технолошки безбедносен видео надзор на системот и не се осмелуваат да одат понатаму.Лесен за Инсталација : Нема жици е потребно.Прилагодливи заграда , лесно и брзо да го инсталирате со планината заградата и завртки.Инсталирање на еден или неколку симулација на набљудувачите може да биде многу ефикасна во борбата против и deterring крадци или криминалците, така што тие не се осмелуваат да го пристап.Примена : Лажен камерата може да се користи во затворени простории или на Отворено.Применливи на супермаркети, хотели, паркинзите, библиотеки, канцеларии, магацини, пазари, паркови, станбени области, или некои видлив локации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.