• Обновено
Shimoda Акција X30 Отпорен на Вода Камера Ранец - Одговара на dslr фото, SLR, Mirrorless Камери, Батерии, Леќи и Други Опрема - Core Модуларен Единица Камера Инсерти се Продава Одделн

Shimoda Акција X30 Отпорен на Вода Камера Ранец - Одговара на dslr фото, SLR, Mirrorless Камери, Батерии, Леќи

Оценката:
DEN 6598.80

Тековен
Во магацинот.

ПОВЕЌЕ ПРИСТАПНИ ТОЧКИ – Нашите Shimoda Акција X30 Отпорен на Вода Камера Ранец нуди задни и странични пристап опции за сите вашата камера опрема.Од страна на отворање е идеален за брзо, под-на-рака пристап, без отстранување на камерата торба, употреба на задните отворање на пристапни најголемиот дел од вашиот опрема за помалку време-чувствителни снимање ситуации.ПРИЛАГОДЛИВИ ТОРЗОТО ВИСИНА – На Shimoda Акција X30 Отпорен на Вода Камера Ранец има 3 висина опции со околу 10 cm (4 in) на вертикална прилагодување.Ова значи дека на истата камера ранец може да се вклопи во кратки или висок — машки или женски — торзото височини, обезбедување на сопствени одговара за сите.ОСНОВНИ МОДУЛАРЕН ЕДИНИЦА КАМЕРА ВМЕТНЕТЕ СИСТЕМ – Основни Единици се обезбеди паметни, мултифункционални, поместена и shockproof заштита за сите вашата камера опрема.Корисникот може и да ја зголеми нивната layout options со две или повеќе Основни Единици со редење и менувањето на начинот на кој тие се поставени во нашата камера пакет.ПРОШИРУВАЊЕ ТРКАЛААТ-ВРВОТ – На Shimoda Акција X30 Отпорен на Вода Камера Ранец има уникатна се тркалаат врвот функција која може да се прошири со јачина спектар на 7 литри така торба може да се прилагоди на вашиот опрема потреби, додека одржување на тесни и компактен одговара.СПОРТ-FRIENDLY ДИЗАЈН – Со Акција X30, спорт-специфични карактеристики, како отстранлив шлем носителот, ски прицврстување ремени, хидратација рутирање и екстра издржливи материјали помогне во заштитата на пакет од триење, Акција X пакети кои се дизајнирани да се изврши беспрекорно за фотографи и режисери кои сакаат да бидат вградени во акција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.