• Обновено
Manfrotto MB NX-БП-VBU Ранец за dslr фото Камера, Лаптоп & Лична Опрема (Сина)

Manfrotto MB NX-БП-VBU Ранец за dslr фото Камера, Лаптоп & Лична Опрема (Сина)

Оценката:
DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

Совршен за dslr фото леќа со капак.Monforte систем за заштита за максимална безбедност за вашиот опрема.Поместена задниот панел и прилагодливи рамо ремени за удобност.На NX ранец е удобно компактен фотографија ранец, кој исто така работи совршено како стандард daypack.Отстранлив поместена простор во долниот дел на торбата е опремен со Monforte Систем на Заштита што ќе ви овозможи безбедно да се носат вашиот dslr фото камера со прикачен зум објектив, две дополнителни леќи или други додатоци како блиц, LED светла, итн.Горниот дел од пакет е замислена за лични предмети.Unzipping внатрешни divider се претвора во пакување кој е целосно посветен на лични предмети.Овој ранец доаѓа со 15.6" лаптоп оддел, има многу лесно достапен zippered џебови, во која да се организираме опрема, како што се вашиот паметен телефон, паричник, копчиња, пенкала.Тоа карактеристики посветен нето џеб дизајниран за совршено се вклопуваат во Monforte PIXI Tripod и, исто така, обезбедува надворешна tripod-виси решение.За дополнителна удобност, задниот панел е поместена и рамо ремени се прилагодливи.Згора на тоа, на smart ракав ви овозможува да го носи вашиот ранец и кабински багаж заедно.Технички Спецификации : Внатрешни Лаптоп Оддел Висина 13.78 во Внатрешните Лаптоп Оддел Должина 11.81 во Внатрешните Лаптоп Оддел Ширина 1.18 во Внатрешните фото оддел висина 6.89 во Внатрешните фото оддел должина 10.83 во Внатрешните фото оддел ширина 4.72 во Тежина 2.09 lbs.Надворешни Висина(H) 18.11 во Надворешна Должина(L) 12.2 во Надворешни Ширината(W) 6.69 во Тежина (Празен) 31.68 оз.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.