• Обновено
Beerty рачно изработени венчаница DIY Мувла Епоксидна Смола Мувла Принцеза Здолниште Смола Pendant Мувла Ea

Beerty рачно изработени венчаница DIY Мувла Епоксидна Смола Мувла Принцеза Здолниште Смола Pendant Мувла Ea

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

✿ ШИРОКО се КОРИСТИ : Совршен алатки за вашиот DIY занает проекти одлуки orgone пирамида, накит pendant ѓердан, виси украси, дома декорација, paperweights, нишало, уметнички проекти и сл.Може да се користи со таков материјал како епоксидна смола, восок, сапун итн. ✿ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Високо Флексибилни, Јасно боја и може да се провери на проектот статус во текот на процесот, лесно да се де-мувла, чисти и тоа ќе биде лесно од вашиот мувла по вашиот проект е целосно да се излечи. ✿ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Сите смола комплет калапи се обновливи.Направи на безбеден и издржливи силиконска смола, тоа е многу мека.Со мазна и сјајна ентериери, намалување на потребата да се намали и полски заврши смола предмети. ✿ Големина : Повеќе детали,ве молиме погледнете ја фотографијата,. ✿ Смола Комплет Калапи Епоксидна Смола Мувла DIY Занает Алатки Накит Кастинг Калапи Силиконски Калап Накит Одлуки Pendant Фах База Комплет DIY Кристал Епоксидна Додатоци Кастинг Калапи за Смола Накит Сапун Свеќа DIY Свадба Партија Подарок Декорација.Рачно изработени венчаница DIY Епоксидна Смола Мувла Принцеза Здолниште Смола Pendant Мувла Обетки Ѓердан Накит Одлуки Tools Features : DIY Правење Чекори : 1 : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски mold2 : Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата.3 : Измешајте епоксидна да погоден ratio4 : Микс тонер во epoxy5 : Прелива епоксидна во mold6 : Почекајте додека епоксидна curing Material : Silicone Size : Повеќе детали,ве молиме погледнете ја фотографијата,Количина : 1 PCSNote : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1* Силиконски калапи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.