• Обновено
HOAOH Универзална Велосипед Shift Кабел Сет, Велосипедска Опрема Shift Жици Менувањето на Кабел со Станбен Кабел за Планински Велосипед и Патот Велосипед

HOAOH Универзална Велосипед Shift Кабел Сет, Велосипедска Опрема Shift Жици Менувањето на Кабел со Станбен

Оценката:
DEN 364.80

Тековен
Во магацинот.

Премиум Перформанси на Овој кабел е изработен од 3 слоеви : надворешниот двоен слој ПВЦ пластични + загрева легиран челик куп слој и PETT внатрешната цевка, температура отпор, отпорни на топлина со брз и чувствителни перформанси. ღCome со други кабел и кабел за домување фитинзи како кочница кабел покрие завршува S-токи Жица покрие завршува, заштита на велосипед од гребнатини и одржување на велосипед кабел уредни. ღIncluded 4mm Дијаметар cuttable shift кабел за домување - 2000mm,1550mm пред внатрешна derailleur кабел и 2100mm задните внатрешна кабел,доволно долго за да прилагодено на промена на кабли должина. ღWorks За Shimano или SRAM Пред & Задните Derailleur универзална,BMX,Патот велосипед,MTB велосипед,виткање велосипед и сл. ღPackage вклучува : 1 buc 2m shift домување кабел + 2 парчиња shift кабли(пред 1.55 м задните 2.1 m) + 10 компјутери домување Крајот Капи+ 4 парчиња S-токи + 4 парчиња кабел крајот crimps + 4 парчиња изолација заштита клип.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.