• Обновено
Универзална Велосипед Кочница & Shift Derailleur Кабел (Домување & Кабли) Комплетен Сет со Алуминиумска Крајот Капи S Hook Crimps за развој на Планински Пат MTB Велосипед Замена

Универзална Велосипед Кочница & Shift Derailleur Кабел (Домување & Кабли) Комплетен Сет со Алуминиумска Крајот

Оценката:
DEN 1214.40

Тековен
Во магацинот.

Висок квалитет на материјали за : домување кабел adpot ПВЦ пластика слој, ниска температура, интензивната топлина & отпорни на абење.Внатрешниот wire кабел е изработен од нерѓосувачки челик жица со ротирачки вертикално, за повеќе сопирање моќ и непречено функционирање.Доволна должина на кабли : 1.1 m и 1.7 m за предна и задна кочница , 1.55 м и 2,1 m за предниот и задниот менувач, овие кабли може да се сече на соодветна должина за велосипед за да ги задоволат вашите потреби.Надградба на алуминиум крајот капи, 360 ротација S куки,топлина се намали crimps и нов дизајн O Форма заштитник за кабелот.Универзална Велосипед Велосипед Кочница Кабел : Погоден за сите типови на велосипед, планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед.Комплетна замена на кабел за полнење : вклучува Кочница Кабел Домување + Предна кочница кабел + Задна кочница кабел и Промена на Кабли за Домување+ Пред shift кабел+ Задни shift кабел.Кабел ferrules, алуминиумски кабел крајот капи, Топлина се смалуваат капи и S-Кука 360 степени ротација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.