• Обновено
10FT СИНА Про AV Аудио Видео кабел Со Злато Конекции за Playstation 1 2 & 3

10FT СИНА Про AV Аудио Видео кабел Со Злато Конекции за Playstation 1 2 & 3

Оценката:
DEN 1228.80

Тековен
Во магацинот.

ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН ПОВРЗУВАЊЕ НА АУДИО ВИДЕО КАБЕЛ ЗА ОРИГИНАЛНИТЕ SONY PLAYSTATION 1 PSONE PS2 & PS3. НОВИ СИНА ПРО СЕРИЈА 10 МЕТРИ ДОЛГА 3 МЕТРИ AV АУДИО ВИДЕО КАБЕЛ ЗА ОРИГИНАЛНИТЕ SONY PLAYSTATION 1 PSONE PS2 & PS3 КОНЗОЛИ СО ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН ВРСКА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ СИГНАЛ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.