• Обновено
Kokiya J-Р Програмер V2 со 3 Кабли Поставени за Microsoft Xbox 360 Тенок Или 360 Phat

Kokiya J-Р Програмер V2 со 3 Кабли Поставени за Microsoft Xbox 360 Тенок Или 360 Phat

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Замена на дел за XBOX 360.Лесно Се Инсталира Систем.Брзо NAND програмирање;Брзо XILINX CR JTAG програмирање.Вграден-во програмер за иднината фирмверот надградува, поддржува нови QSB V3 колекции (лемење одделно).Најдобри TX J-Р програмер V2 со 3 кабли поставени за XBOX 360. Компатибилен со сите inc новиот CR3 Про; Компатибилен со Сите NAND-X QSBs; Компатибилен со двете XBOX 360 Phat и XBOX 360 Тенок.Опис : - Замена на дел за XBOX 360.Лесно Се Инсталира Систем. - Најдобри TX J-Р програмер V2 со 3 кабли поставени за XBOX 360. - Брзо NAND програмирање;Брзо XILINX CR JTAG програмирање. - Компатибилен со сите inc новиот CR3 Про; Компатибилен со Сите NAND-X QSBs; Компатибилен со двете XBOX 360 Phat и XBOX 360 Тенок. Вграден-во програмер за иднината фирмверот надградува, поддржува нови QSB V3 колекции (лемење одделно).Спецификација : - Материјал : Пластика - Производ Големина : 45*35mm - Функција : Доверливи TX Дизајн - Поддржува Sonus 360 Programming Package Вклучува : 1 Парче TX J-Р Програмер V21 Парче Кабел за QSB V3 Kit1 Парче Кабел за Xilinx CRJTAG1 Парче Кабел за Sonus 360.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.