• Обновено
USB за да го USB Тип C Кабел 10Ft Замена за Xbox Елита Безжична Серија 2 USB Контролер-C Кабелот за Полнење

USB за да го USB Тип C Кабел 10Ft Замена за Xbox Елита Безжична Серија 2 USB Контролер-C Кабелот за Полнење

Оценката:
DEN 307.20

Тековен
Во магацинот.

Тип c држачи за кабел поддржува безбедно-со голема брзина на полнење ( 5 V / 3А) и брз пренос на податоци (480 Mbps).Оваа премија USB за да го USB-C кабелот е направен од високо квалитетни ПВЦ, карактеристики на не-запалив, висока јачина, климатските промени отпор и одличен издржливи. 10 Ft екстра долг USB Тип-C брзо полнење кабел го прави вашиот живот полесно.USB тип c држачи за кабел замена за Xbox Елита Серија 2 Контролер.Пакет се вклучени : 1 x 10 Ft USB за да го USB Тип C Полнење Кабел Кабелот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.