• Обновено
MOJO Камера Линк Кабел MDR-MDR за Framegrabbers/Индустриска Машина Визија Камери (0.5 m)

MOJO Камера Линк Кабел MDR-MDR за Framegrabbers/Индустриска Машина Визија Камери (0.5 m)

Оценката:
DEN 383.52

Тековен
Во магацинот.

Камерата Линк е стандард развиен од страна на група на камерата и framegrabber производители да се стандардизираат на врски кои се користат за разни голема брзина камера апликации.Моќ над Камерата Линк (Po CL) се компатибилни. 12 Заштитените парови се обезбеди чувствувате сигнал интегритет.Overmolding обезбедува стабилна сила и издржливост. 100% електронски тестирана за функционалност.Ro HS и да се ПОСТИГНЕ согласност.Ние нудиме десен агол на камерата линк кабли и, исто така, женски конектори.Ние нудиме на големо и трговија на големо цена.Контактирајте не за повеќе детали!.Големина : 0.5 m.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.