• Обновено
Ebonyphote Извиткани DC 2.5 mm до 4-Pin Hirose Кабел за Звучни Уреди 688 633 644 Зум F8

Ebonyphote Извиткани DC 2.5 mm до 4-Pin Hirose Кабел за Звучни Уреди 688 633 644 Зум F8

Оценката:
DEN 477.60

Тековен
Во магацинот.

ЧАСА 4 pin Машки Конектор да DC 2.5 Моќ Кабел за Звук во вашиот Уред.Приклучете : Hirose 4 pin машки конектори.Додаток B : DC 2.5 90° машки конектори.Кабел : Пролет кабел може да биде продолжен за да 100cm.За Звучни Уреди 633/644/688,ЗУМ F4/F8 recorder.ЧАСА 4 pin Машки Конектор да DC 2.5 Моќ Кабел за Звук Уредот Приклучете : Hirose 4 pin машки конектор Приклучок Б : DC 2.5 90° машки конектор Кабел : Пролет кабел може да биде продолжен за да 100cm Функција : се користи за звучен уред за ЗУМИРАЊЕ на F8, SONY F55 Звучни Уреди 688 633 и други SD 6 Сериски уред.Пакет Содржина : 1x звук уред моќ кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.