• Обновено
Олимп Перо 710 МЈ Олимп Перо 710 у Камера преку USB Кабел, CB-USB5/CB-USB6 Замена USB PC Camera Кабел за Податоци за Кабелот за Олимп Перо 710 МЈ u710 МЈ u-710 Камери Екстра Долг 5 FT

Олимп Перо 710 МЈ Олимп Перо 710 у Камера преку USB Кабел, CB-USB5/CB-USB6 Замена USB PC Camera Кабел за Податоци

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок квалитет usb 2.0 кабел за податоци/олово ( Не-ОЕМ ).Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Фолија и Плетенка Оклопна; Извртени Пар изградба; цената на пренос до 480 Mbps; Кислород слободни бакар јадро.Одлично За замена Или патување копија.КОМПАТИБИЛЕН СО : Олимп Перо 710 МЈ u710 МЈ u-710 камери. 100% сосема нов и висок квалитет usb 2.0 кабел за податоци/олово (Не-ОЕМ). 100% сосема нов и висок квалитет usb 2.0 кабел за податоци/олово ( Не-ОЕМ ).Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики. 2-во-1 тема : (a) го поврзува овој кабел со Олимп е F-2 AC USB AC адаптер со цел да се добие ѕид полначот и полнете ја вашата камера е батеријата, јас.e.ВО-камера Батерија полнач (б) можете да ја дополните камера батеријата преку компјутер со USB порта за користење на нашата кабел Висок квалитет на кабел : Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI/RFI Пречки Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки за пренос на податоци, пренос на Податоци, стапките до 480 Mbps Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични USB 1.0, 1.1 и 2.0 компатибилен.Светлина и лесно да ги носите : 5 FT долго.Квантитет на пакет : 1 единица.Компатибилен со : Олимп Перо 710 МЈ u710 МЈ u-710 камери ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме Компанија која што сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Радосно да го Прифати Враќањето и да Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите - 24 Месеци - Размена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.