• Обновено
Ј. КРАП 30Pcs Каки Пластични Кабелот не се Заклучи на Крајот Пролет Toggle Затка со 12 Компјутери Копчето Игли за Фармерки

Ј. КРАП 30Pcs Каки Пластични Кабелот не се Заклучи на Крајот Пролет Toggle Затка со 12 Компјутери Копчето Игли

Оценката:
DEN 345.12

Тековен
Во магацинот.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 30pcs (каки) двојно дупка еластична кабелот прилагодувач со 12 компјутери замена копчето игли за панталони.КАБЕЛОТ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ : должина : 0.95 во/2.25 см, ширина : 0.85 во/2.15 cm, дупка со дијаметар : 0.2 во/0.5 cm.КВАЛИТЕТ : направени со висок квалитет ПОМ пластика, издржлив и лесен, не е лесно да се скрши, можете да ги користите за долго време.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : совршено се вклопуваат инстант прилагодливи жан копчето направени од цинк легура која е здрав, издржлив и не е лесно да се добие ерозија, не е лесно да се наведнуваат и штета.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : фармерки замени метални копчиња, кои се многу погодни за украсување на вашиот капа, појас, фармерки, јакна, suspender, кошула, торба, кожа занает, итн.Тоа е исто така многу погодни за DIY рачно изработени од стари лица, возрасни и деца.Ј.КРАПОТ 30 Pcs Каки Пластични Кабелот не се Заклучи на Крајот Пролет Toggle Затка со 12 Компјутери Копчето Игли за Фармерки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.