• Обновено
Multiconductor Кабел; STP; 8 Prs; 20 AWG; 7x28; Целокупната Фолија; ПВЦ Додатоци; Blk; ПВЦ Jkt; П.Н.Е.

Multiconductor Кабел; STP; 8 Prs; 20 AWG; 7x28; Целокупната Фолија; ПВЦ Додатоци; Blk; ПВЦ Jkt; П.Н.Е.

Оценката:
DEN 2380.80

Тековен
Во магацинот.

Примена : За процесот на инструментација и контрола, аналогни и дигитални сигнализација, Класа 1, Поделба 2 локации.Кабелот Тип : Заштитените Извртени Пар (STP).Боја, Јакна : Црна.Диригент Материјал : Гол Бакар (СРД).Дијаметар, Надворешниот : 0.511 во.Преглед Напон : 300 V Температура : 105?C УЛ PLTC/ИКТ/CL3 сончева Светлина Отпорни на Изградба : Диригент Верижен Голи Бакар, ASTM Б-8; Изолација - Боја Кодирани ПВЦ, Rip Мозок - Најлон; Јакна - Црна ПВЦ Типични Апликации : Процесот на Инструментација и Контрола, Аналогни и Дигитални Сигнализација, Класа 1, Поделба 2 Локации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.