• Обновено
Solebe Дигитални Заклучување на Велосипед/Мото/Портата Вратата Дигитална Брава со Анти Кражба Аларм 110dB

Solebe Дигитални Заклучување на Велосипед/Мото/Портата Вратата Дигитална Брава со Анти Кражба Аларм 110dB

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Vibrating или поместување на заклучување го активира алармот.Сечење кабел или отстранување на поклопецот на батеријата да се активира аларм.Три пати погрешен код ќе го активира алармот.Челик кабел може да се користи како само-одбрана камшик.Програмабилни 4 дигитални лозинки, до 256 видови на лозинки.Материјал : Плетенка Челик Кабел+Бакар+ABS Големина : 92*55*34cm, 92*55*34cm Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : ОЕМ Број на Модел : Y787 велосипед заклучување на Објектот : велосипед за заклучување Боја : Црна, сина Батерија : 3 *AAA алкална батерии(не се вклучени) Работна температура : -10℃~+60℃ Водоотпорен : IP55 звук на Алармот : 110db Апликација : велосипед, вратата Пакување : мало кутија Гарантниот период : 12 месеци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.