• Обновено
ZQDMBH Велосипед Заклучување на Велосипед Заклучување 1.8 m Анти Кражба Велосипед Додатоци за Челична Жица за Безбедност Велосипед Кабел за Заклучување на Патот Мото В

ZQDMBH Велосипед Заклучување на Велосипед Заклучување 1.8 m Анти Кражба Велосипед Додатоци за Челична Жица

Оценката:
DEN 811.20

Тековен
Во магацинот.

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Копче за заклучување ви помага да ги зачувате вашите велосипед повеќе сигурно.Роман изглед дизајн, дизајнери околу лесни, мала големина, развој должина, лесен за употреба и други аспекти на дизајнот на овој многу практични за заклучување.Погодна за сите, идеален за велосипеди, skateboards, спортска опрема, гејтс и огради.Доволен должина е идеален за заштита на велосипеди, скутери или други предмети од кражба.Нема да влијае на температурата.Боја : 120cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.