• Обновено
GONGYI Кајак Количка Седат На Врвот на Една Личност Операција Scupper Солидна Алуминиумски Конструкции

GONGYI Кајак Количка Седат На Врвот на Една Личност Операција Scupper Солидна Алуминиумски Конструкции

Оценката:
DEN 1917.60

Тековен
Во магацинот.

【Топло Совети】 ДВА начина да го инсталирате uprights : Plug-in инсталациониот ако scupper дупки растојание е ПОВЕЌЕ од 10.8", спротивна насока инсталација ако scupper дупки растојание е ПОМАЛО од 10.8". 【Солидна Издржлив Дизајн】 Авиони ниво алуминиумска легура, CNC machining рамка, топлина третира, со голема сила, Max вчитување на капацитетот 88 lbs. 【Преносни】 Уникатен дизајн на конструкции, на Кајак Количка лесно се распаѓа за складирање во вашиот кајак отворот за време на вашиот paddling. 【Широк Airless Тркала】 Тркала ширина 3.1", никогаш не одат на рамни. 【Сметководствена Светлина】 Едно Лице вчитување кајак, Совршен за превоз на вашиот Седат На Врвот кајак на плажата, река и езеро.Направени од Авион одделение алуминиум легура, топлина третира, со голема сила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.