• Обновено
WYBF 40-во-1 Вежба Малку Сет, 6 КОМПЈУТЕРИ High Speed Челик Serrated Пресврт Вежба Малку Замена Дрво Легура Вежба Алатки Дома Алатка за Полнење

WYBF 40-во-1 Вежба Малку Сет, 6 КОМПЈУТЕРИ High Speed Челик Serrated Пресврт Вежба Малку Замена Дрво Легура

Оценката:
DEN 2076.00

Тековен
Во магацинот.

Сет од 6-големина допрете вежба бита може да ги исполни вашите различните потреби и да се подобри ефикасноста на работата.На вежба е направен од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Производот центар има остри serrations.Со нивна помош, на вежба може да продолжи да се вежба хоризонтално по дупчење.На кобалт легиран вежба малку сет за најтврдокорните челик има одлична своите перформанси.На вежба малку на оваа група може да се користи за долго време.Сечење на работ е појачани и изострен, со висок острина, прецизно сечење и без тресење.Целосно земјата спирала ритам дизајн брзо го намалува триењето и топлина, што резултира во побрз и кулер за дупчење перформанси.На 135-степен сплит точка на права месо тело спречува одење и го прави дупчење точни и брзо.Нема центар за удар се потребни.Тоа е погоден за сечење тешко метали, како што се од нерѓосувачки челик, челик и леано железо, како и дрво, алуминиум и други помеки метали, вклучувајќи плочки, бетон, керамика, тули, дрво, пластика, стакло, ѕидарија, итн. 1. Сет од 6 допрете битови во големини за да ги задоволат вашите различни потреби и да се подобри ефикасноста на работата. 2. На вежба е направен од високо-квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.Центарот на производ има остри serrations, и со нивна помош, на вежба може да продолжи дупчење хоризонтално по дупчење.3. На кобалт вежба малку сет за најтврдокорните челик има одлична своите перформанси, малку собата може да се користи за долго време, сечење на работ е појачани и наострен за острина, со супериорна острина, прецизно сечење без тресење.4. Целосно земјата спирала ритам дизајн брзо го намалува триењето и топлина за побрзо, кулер за дупчење перформанси.На 135 степен сплит точка со директно месо тело спречува одење и го прави дупчење точни и побрзо.Центар удар не е потребна.5. Погодни за сечење метал хард како што се од нерѓосувачки челик, челик и леано железо, како и дрво, алуминиум, и други помеки метали, вклучувајќи ги и тула, бетон, плочки, тула, дрво, пластика, стакло, ѕидарија, и повеќе.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : steel Size : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, за 6.5 mm, 8mm Декорација форма : виси, placing Color/Стил : Како на сликата shown Include : 1 сет на Битни(на Вежба не се вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.