• Обновено
Измијте Шише, 250ml - Полиетилен - Проѕирни, Нераскинлива - Завртка Капа со Флексибилни Испорака Цевка за Издавање Течност - Вклучува Цевка Капа - Eisco Лаборатории

Измијте Шише, 250ml - Полиетилен - Проѕирни, Нераскинлива - Завртка Капа со Флексибилни Испорака Цевка за Издавање

Оценката:
DEN 2378.40

Тековен
Во магацинот.

ПОЛИЕТИЛЕН ПЛАСТИЧНА | 250ml миење шише направен од флексибилни, премиум квалитет полиетилен пластична.ИНДУСТРИСКИ КВАЛИТЕТ | Висока хемиска издржливост & умерена топлина толеранција.Може да издржи температури помеѓу -50°C и 80°C. Добра отпорност на киселини, алкохоли и бази.ФЛЕКСИБИЛНИ ИСПОРАКА ЦЕВКА | Мијат шише карактеристики флексибилен испорака цевка, овозможувајќи за подобро да стигне и цел кога издавање течности.Вклучува цевка капа со дупка во совет.ОДЛИЧНО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛАБОРАТОРИИ, УЧИЛНИЦИ & ДОМАЌИНСТВО | Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна употреба. 250ml капацитет на перење шише, направени со висок квалитет полиетилен пластична.Проѕирен, флексибилни & трајни.Висока хемиска издржливост & умерена топлина толеранција.Може да издржи температури помеѓу -50°C и 80°C. Добра отпорност на киселини, алкохоли и бази.Карактеристики флексибилен испорака цевка која е интегрирана во топ кап завртки, овозможувајќи за подобро да стигне и цел кога издавање течности.Испорака цевка е прикачен на внатрешната цевка, која ќе достигне дното на шишето.Шише мерки 5" високо, и е 2.5" во дијаметар.Испорака цевка мерки 6mm во дијаметар.Висока хемиска издржливост & умерена топлина толеранција.Може да издржи температури помеѓу -50°C и 80°C. Добра отпорност на киселини, алкохоли и бази.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.