• Обновено
TLLDX Мотоцикл Модел рачно изработени Железо Мотор Големи Бронза Стил 3 Ретро Метал Figurine Декорација Гроздобер Модел за Занаетите Љубители Собирачи и Tabletop Дома Декор-D

TLLDX Мотоцикл Модел рачно изработени Железо Мотор Големи Бронза Стил 3 Ретро Метал Figurine Декорација Гроздобер

Оценката:
DEN 954.48

Тековен
Во магацинот.

Модел : Големина : 20× 8×10 cm.Мотоцикл модел скулптурата е дар на избор за возачи љубовници.Материјал : железо, метал.Површината е галвански да се направи производ повеќе рафинирано.Electroplating зголемува отпорност на корозија на метали, ја зголемува цврстината, спречува да се носат, ја подобрува мазност и отпорност на топлина, и естетски префинета површини.Форма : На прекрасен изглед создава прекрасен поглед.Подароци : Ќе обезбеди совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си, и да додадете богатство на богатството на уметноста колекција да го прослават било какви посебни и скапоцени моменти на housewarming, годишнина, роденден, ангажирање или живот.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, учење, итн.Модел : Големина : 20× 8×10 cm.Мотоцикл модел скулптурата е дар на избор за возачи љубовници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.