• Обновено
LIUSHI Едрилица Модел, Пиратски Брод Модел Ретро Едрење Украси за Дома Спалната соба Биро Занаети Колекција Подароци

LIUSHI Едрилица Модел, Пиратски Брод Модел Ретро Едрење Украси за Дома Спалната соба Биро Занаети Колекција

Оценката:
DEN 1653.60

Тековен
Во магацинот.

▴Уникатни скулптури украс пиратски брод модел, симбол на волјата, вера, упорност и храброст како многу интересни, и тоа ќе биде вашата време на значајни настани. ▴Медитерански стил дизајн, направен од железен материјал, структура е повеќе робусни, софистицирана технологија и lifelike ретро стил го привлече вниманието на сите. ▴Спецификации Големина должина ширина 15cm * 46cm * 38cm висок / материјали железо / Технологија ретро рачно изработени / тежина 1kg. ▴Тоа ќе биде интересен додаток на било дома или градина декорација наутички тема, идеален за оние кои сакаат едрење уметност и ретро оркестарот. ▴Тоа може да се користи како домашна декорација или како подарок за саканите на висок квалитет, може да се сместат во еден агол од куќата, тоа исто така може да се користи како куќа колекции.Зошто Купи Занаети Скулптура?дали Постојат Било какви Занаети И Скулптури Во Вашиот Дом Кои Може да се Подобри Дома Декорација?уметности и Занаети Од Животот,Но Создаде Вредност Над Животот.тоа Е Crystallization На Мудроста На Народот,Целосно Ги внесува Креативност И Мајсторство На Човештвото,И Е Непроценливо Богатство За Човештвото.Опис : Направен Од Високо-квалитет Смола,Скулптури Figurine Е Издржлив И fadeless.- Светла Боја,Одржлив Текстура,Тоа Не Е Лесно Да се Носат,И Флексибилност Е Многу силна.- Таписерии Изработка,Многу Реални Дизајн,Додадете Една Убава Глетка во Вашата соба.- На Биста Статуа Figurine Декорација Не Е Само Добра Домашна Декорација,Но, Исто Така, Идеален Подарок За Пријател На Свадба Или Други Посебен Повод.функција : предмет Тип : statuematerial : Resin Color : Како На Сликата show Notice : за време на Осветлувањето на Екранот,Тоа Е Нормално Да Има Боја Разлика.рачно изработени,Веројатно Со Неколку Меурчиња.рачно изработени,Може да Има 2-4mm грешка.Пакет Се Вклучени : 1 X Статуа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.