• Обновено
Bonarty Прст Велосипеди BMX Деца Деца Играчка Биро Оркестарот Прст Одбор Играчка Портокал+Црна

Bonarty Прст Велосипеди BMX Деца Деца Играчка Биро Оркестарот Прст Одбор Играчка Портокал+Црна

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Легура Минијатурни Прст Велосипед Diecast Возило Модел Playset Биро Gadget Играчка.Симпатична дизајн, многу детални и одлична изработка.Материјал : Алуминиум.Одличен објект за десктоп релаксација играчка, собирање, фото реквизити, исто така врвен прилог на кукли куќа.Кул мода светли бои.Опис : - Легура Минијатурни Прст Велосипед Diecast Возило Модел Playset Биро Gadget Играчка - Симпатична дизајн, многу детални и одлично изработка - Голема ставка за десктоп релаксација играчка, собирање, фото реквизити, исто така врвен прилог на кукли куќа - Кул мода светли бои. - Материјал : Alloy Specification : - Големина : 11x5x8cm/4.33x1.97x3.15in Package Вклучува : 2x Двојно Пол Велосипеди (Портокал+Црна) + Резервни Гуми + Алатка Set Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.