• Обновено
NDBSS 2 Парчиња на Божиќ Украси, Погоден за Домашни Симпатична Срце Облик Девојка Кукла Pendant Елка Дома Декорација (Боја : Бела, Големина : 11x3x19cm)

NDBSS 2 Парчиња на Божиќ Украси, Погоден за Домашни Симпатична Срце Облик Девојка Кукла Pendant Елка Дома Декорација

Оценката:
DEN 2408.40

Тековен
Во магацинот.

Исклучителна дизајн, изработени од мек памук, го прави кукла трајни и ви дава една мека на допир искуство.Симпатична кукла дизајн, изгледа супер слатка.Многу погодна за виси на елката.Тоа може да се користи за да ги красат домови, продавници, хотели и ресторани.Тоа е многу погодна како подарок за пријателите и семејството.Карактеристика : исклучителен дизајн, изработени од мек памук, го прави кукла трајни и ви дава една мека на допир искуство.Симпатична кукла дизајн, изгледа супер слатка.Многу погодна за виси на елката.Тоа може да се користи за да ги красат домови, продавници, хотели и ресторани.Тоа е многу погодна како подарок за пријателите и семејството.материјал : plush Color : розова, white Size : 11x3x19cm The пакетот вклучува : 2 x партија decorationnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 mm.Поради бојата на калибрација на секој монитор, боите може да биде малку поинаков.Сликата е за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.