• Обновено
25B-D1P4N104 PowerFlex 40 AC Вози на 0,4 kW

25B-D1P4N104 PowerFlex 40 AC Вози на 0,4 kW

Оценката:
DEN 17280.00

Тековен
Во магацинот.

Услов и Гаранција : Brand new со 1 година гаранција.Модел No : 25 B-D1 P4 N104. Испорака Метод : Воздух експрес од DHL/Федекс.Испраќање Датум:во Рок од 3 работни дена по уплатата.По-продажбата на Услугата : Поправка на услугата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.