• Обновено
Црна Кањонот француски Ванила Мраз CreamScented Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот француски Ванила Мраз CreamScented Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло

Оценката:
DEN 1036.80

Тековен
Во магацинот.

Мирис : француски Ванила сладолед (француски ванила сладолед..богати, слатка, buttery и вкусни).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : француски Ванила сладолед (француски ванила сладолед..богати, слатка, buttery и вкусни).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.