• Обновено
Caka Наменета за iPhone 13 Про Max Случај со Екран Заштитник, Јасно Цвет Цвеќиња за Жени, Девојки Мека TPU Shockproof Заштитна Маска на Телефонот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Ma

Caka Наменета за iPhone 13 Про Max Случај со Екран Заштитник, Јасно Цвет Цвеќиња за Жени, Девојки Мека TPU

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

[Caka Јасно Daisy Цвеќиња од Флорални Случај со Екран Заштитник за i Phone 13 Про Max 6.7 инчи Објавен во 2021 ]. [Ултра Јасно][Капка-Отпорни]i Phone 13 Про Max јасно цвеќиња случај направени со браници изградена на висок степен на шок-апсорбирање на TPU материјали, заштита на телефонот против шокови или капки за очи.Обезбедува трајна заштита од гребнатини и инциденти, чување i Phone 13 Про Max изгледа нови. [Јасно Цвет Флорални Случај i Phone 13 Про Max] Наменета за i Phone 13 Про Max со совршено подреден во средина cutouts за сите копчиња, пристаништа, звучници, камерата.Живописни daisy цвеќиња слики облагородување на убавината на вашиот телефон повторно. [Тенок Дизајн]i Phone 13 Про Max јасно со дизајн и лесен дизајн овозможува тенок и модерен изглед-и-се чувствуваат со минимални рефус, совршено се вклопуваат екран заштитник и џебови пријателски. [Симпатична и Уникатен Подарок ]i Phone 13 Про Max случај со екран заштитник, тоа е добар избор за подарок за вашите пријатели и семејства.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.