• Обновено
Црн Орев Дрво Ниско Столче, Дрвени Чевли-Промена на Столче со Mortise Структура, подложка за нозе Столче Клупата Стол за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Home Office Декор?

Црн Орев Дрво Ниско Столче, Дрвени Чевли-Промена на Столче со Mortise Структура, подложка за нозе Столче Клупата

Оценката:
DEN 3794.88

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 1. Убава и Практична Footstool : Нашите високо-квалитетни цврсто дрво footstool додава елеганција во вашиот дом.Црниот орев дизајн е загарантирана да ги импресионира вашите пријатели и семејство.На подложка за нозе може исто така да биде удобно екстра седиште или совршен салон.Површината на footstool обезбедува доволно простор да се користи како кафе на маса и footstool, што го прави разновиден. 2. Совршен Дизајн : ① столче е направен од црн орев, со одличен квалитет и добра носивоста.Дрвена клупа со mortise и tenon структура, одличен квалитет. ③ Облик на изметот дизајн е многу симпатична, дома, не само практично, но исто така и добра декорација. 3. Мулти-Цел Стол : возрасни footstool може да се користи како кафе на маса или ноќната во вашата спална соба.Столицата се достапни надвор од кутијата или како Божиќ, венчавка, денот на Благодарноста и други подароци за пријатели и семејство.Големината и висината на овие столици одговара на различни сценарија, обезбедување на привремено погодност. 4. Елегантен Изглед : Нашите столици се дизајнирани во ретро стил и се многу софистицирани и убави.Тие прават голема домашна декорација.Изметот може да се преземат надвор од кутијата и да се дава на некој пријател или член на семејството како Божиќ, денот на Благодарноста или Ден на Мајката подарок.Во зависност од големината на столче (11.8 X6.3 X7.9 IN), изметот се толку мали што може да се купи два од нив да го користите дома. 5. Големина на : 11.8 X6.3 X7.9 IN.Боја : црна орев.Материјали : црн орев, нема собрание потребно.Убава Stool This цврсто дрво столче е најдобар избор за секое семејство.Дрвени столици може да се користи за чување на кафе, списанија, книги, или елегантна ноќната.Тие може да се користат дома или на отворено.Во исто време, столици се убави и да се направи одличен украс за домот.✅ Карактеристики : ✅ Добра Material This дрвена клупа е направена од црн орев, која е на добар квалитет.Тоа трае долго време и ви дава добра искуство.✅ Совршен Design Stool за mortise и tenon структура, добар квалитет, силна носивоста.Изметот дизајн е многу симпатична, не само практично, но исто така одлична декорација.✅ Size Seat висина : 7.9 inches Carrying тежина : 300 LBSAssembly барања : Никој✅ Топло Tips Wipe на столица редовно да бидат чисти и убави.Столицата не треба да се состави.✅ Убава Appearance Our столче дизајн е уникатна и прекрасна.Нашите столици може да се додаде чувство на комплексноста на секој дом.Обидете се на нашиот единствен и елегантен столици!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.