• Обновено
1 КОМПЈУТЕР Уметности и Занаети Шиење Организација, Складирање, Транспорт Кутии Организаторите Јасно Монистра се Справи со Кутија Случај 726MX

1 КОМПЈУТЕР Уметности и Занаети Шиење Организација, Складирање, Транспорт Кутии Организаторите Јасно Монистра

Оценката:
DEN 217.44

Тековен
Во магацинот.

1 КОМПЈУТЕР Уметности и Занаети Шиење Организација, Складирање, Транспорт Кутии Организаторите Јасно Монистра се Справи со Кутија Случај 726 MX.Објектот големина : 31cm x 13cm x 3.5 см , 12.18" x 5.12" x 1.38".Објектот Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕР.Направени од високо квалитетни пластични.Повеќе други големина јасно кутија може да се најдат на мојата продавница.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.