• Обновено
Новороденото Бебе Бебе Девојка Момче Romper+Каубој Долги Панталони Шапка 3pcs Облека Сет

Новороденото Бебе Бебе Девојка Момче Romper+Каубој Долги Панталони Шапка 3pcs Облека Сет

Оценката:
DEN 141.12

Тековен
Во магацинот.

Памук Смеса.Увезени.Материјал : Памук Мешавина,Удобно и дише бебе момче romper панталона во собата.Убав 3pcs облека постави за деца.Симпатична 3 PC облека и појавување headband комплимент оваа симпатична облека.Писмо romper за бебе,Ќерката на момчето тато девојка писмо печатење на блузи romper, каубојски bodysuit romper, маскирни панталони, новороденото се печати панталона, на crotch брзо копче затворање на romper bodysuit блузи е погодно за да го промените пелена, деца момче девојка romper облека сет направи вашето бебе повеќе извонредна.Погоден : Ова новородено бебе момче тимови поставите s погоден за бебиња од 0-3/0-6 месеци, 3-6/6-9 месеци, 6-12/9-12 месеци,12-18/18-24 месеци.Ова е само препорачаната возраст.Ако вашето бебе е со прекумерна тежина, ве молиме изберете некоја голема големина.Совршен за пролет, лето, есен, зима, бебе bodysuit romper облека сет за секојдневно носење, партија носат, 1-от роденден на подарок, туш подароци, одмор подарок, фотографија облека, ноќта на Вештерките, Божиќ и така натаму.Пакет се вклучени : 1x Писмо Bodysuit Romper+1x Печати Панталона+ 1 x Шапка.Големина на Табела : Големина 70 Блузи Должина 31 см Биста*2 23 см Половината 36 см Должина Панталони 36 см Возраст Совети 0-3 Месеци Големина 80 Блузи Должина 33 cm Биста*2 24 см Половината 38 см Должина Панталони 39 см Возраст Совети 3-6 Месеци Големина 90 Блузи Должина 35 см Биста*2 25 см Половината 40 см Панталони Должина 42 цм Возраст Совети 6-12 Месеци Големина 100 Блузи Должина 37 цм Биста*2 26 cm Половината 42 см Должина Панталони 45см Возраст Совети 12-18 Месеци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.