• Обновено
ПОМОШЕН Кабел, Музика MDI AMI СМИ Интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН Кабел Медиумски Адаптер

ПОМОШЕН Кабел, Музика MDI AMI СМИ Интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН Кабел Медиумски Адаптер

Оценката:
DEN 283.20

Тековен
Во магацинот.

Производ Вовед : Оваа музика MDI AMI СМИ интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН кабел,ПОМОШЕН интерфејс (за o може да се поврзе, вклучувајќи ги и мобилните телефони, навигација, ТЕЛЕФОН MP3, итн ..).По-продажбата на Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со производот,или наидете на проблеми со вашата употреба,можете да не контактирате директно.Ние ќе ви обезбедиме со решение во добро време.Нема потреба грижите за по-продажба на услуги.Лесен за Користење : интерфејс конектор за ПОМОШЕН кабел со врвен квалитет и ултра лесен.Мини дизајн,лесно да се носат.Што го заслужуваат тоа да поседуваш.Компатибилен : На ПОМОШЕН о USB конектор за кабел е одговара за A6 L / A8 L / Q7 / A3 / A4 L / A5 / А1 / S5 / П5 (Потреба За AMI Интерфејс). 100% Сосема нов.Совршен резервни замена.Производ Вовед : Оваа музика MDI AMI СМИ интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН кабел,ПОМОШЕН интерфејс (за o може да се поврзе, вклучувајќи ги и мобилните телефони, навигација, ТЕЛЕФОН MP3, итн ..).Производ Вовед : Оваа музика MDI AMI СМИ интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН кабел,ПОМОШЕН интерфејс (за o може да се поврзе, вклучувајќи ги и мобилните телефони, навигација, ТЕЛЕФОН MP3, итн ..).Производ Вовед : Оваа музика MDI AMI СМИ интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН кабел,ПОМОШЕН интерфејс (за o може да се поврзе, вклучувајќи ги и мобилните телефони, навигација, ТЕЛЕФОН MP3, итн ..).Производ Вовед : Оваа музика MDI AMI СМИ интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН кабел,ПОМОШЕН интерфејс (за o може да се поврзе, вклучувајќи ги и мобилните телефони, навигација, ТЕЛЕФОН MP3, итн ..).Производ Вовед : Оваа музика MDI AMI СМИ интерфејс USB+Полнач ПОМОШЕН кабел,ПОМОШЕН интерфејс (за o може да се поврзе, вклучувајќи ги и мобилните телефони, навигација, ТЕЛЕФОН MP3, итн ..).Прекрасна Изведба : ПОМОШЕН о USB Конектор за Кабел со доволно должина, што ќе ви овозможи слободата да се префрлите мобилен телефон или MP3 песни.Поддржува USB интерфејс за полнење да се појави, не може да прочитате У диск информации.Спецификации : Боја : Црна Вкупна Должина : 2 Метри/78.74 (1 M 3.5 mm/39.37 0.14 ПОМОШЕН Џек Кабел + 1 M/39.37 USB Интерфејс Кабел) Количина : 1 Компјутер е Применливо Модели : За /A6 L / A8 L / Q7 / A3 / A4 L / A5 / А1 / S5 / П5 (Потреба За AMI Интерфејс) Пакет се Вклучени : 1 x AMI MDI Музички Интерфејс USB Полнач за 3,5 мм ПОМОШЕН Кабел Напомена : проверете го вашиот модел пред купување.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.