• Обновено
Црна Кањонот Лаванда Остава Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Лаванда Остава Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата

Оценката:
DEN 1221.84

Тековен
Во магацинот.

Мирис : Лаванда Лисја (Лаванда лисја и swirled мешавина од шумата во нашите оригинални билни, balsamic база).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Лаванда Лисја (Лаванда лисја и swirled мешавина од шумата во нашите оригинални билни, balsamic база).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.