• Обновено
Jaorty iPhone 6S Плус/7 Плус/8 Плус Луксузни СТП Кожен Паричник Случај со Држачот,2 Магнетски Затворач,Картичка Парични Слотови,Мирување на Функцијата Флип Зглоб Lanyard Рака С

Jaorty iPhone 6S Плус/7 Плус/8 Плус Луксузни СТП Кожен Паричник Случај со Држачот,2 Магнетски Затворач,Картичка

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилност : Специјален Дизајн за i Phone 6 Плус/i Phone 6s Плус и i Phone 7 Плус /i Phone 8 Плус (5.5 inch).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на СТП кожа со мека TPU случај внатре обезбедува подобра заштита на вашиот телефон; ве Молиме имајте на ум дека нема екран заштитник за овој случај, ние ви препорачуваме да се купи некоја заштитна фолија за заштита на екран.МУЛТИ-КАРТИЧКА СЛОТОВИ : Постојат 3 картичка слотови и Еден Готовина Слот,(1 картичка слотови на грбот, 2 скриена картичка слотови,на 2 скриени оние вклучуваат види-преку слот ),можете да носат вашата лична карта, возачка дозвола, кредитни картички, дури и некои пари без дополнителни гломазна паричник кога ќе виси надвор.Една картичка за секој слот ќе биде подобро за случајот.БЕЗБЕДНА МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ - Две Магнетно копче направи назад случај, отворете ја и затворете безбедно, која нема да ја добиете вашата картички или готовина откажат.Прецизни отсечени за сите функции, звучници, порт за полнење и камера, нема потреба да се отстрани тоа кога да го користи.Рака на рака, го прави лесно да ги носите.Дејствува како погодно чанта со отстранлив wristlet рака,држејќи го со едната рака нема да се плаши од паѓање.Jaortys дизајн е природно и класичен стил, кој засили убавината на вашата опрема со нашата одлична форма фитинг дизајни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.