• Обновено
Supsiah СКАРА Скара Додатоци Алатки во Собата, 31PCS Скара Бразилецот Прибор Сет, Скара Подароци за Мажи Жени со Складирање Торба, Надградени Скара Алатки за Полнење за П?

Supsiah СКАРА Скара Додатоци Алатки во Собата, 31PCS Скара Бразилецот Прибор Сет, Скара Подароци за Мажи Жени

Оценката:
DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

600 D Оксфорд Складирање Кеса*1. ⑤ Простор Saver & Ергономски Скара Алатки Поставите Нашата СКАРА скара додатоци доаѓаат со здрав оксфорд ткаенина за чување и velcros дизајн брави секоја алатка во уредни позиција, така што лесно може да ги задржи сите скара додатоци прибор уредно организирани и се подобро заштитени.Лесно подигање на сите големина месо.Со 2 скара душеци, можете да го замените за бразилецот патување.Тие ќе љубов оваа bbq додатоци, која може да се користи во кујната, на отворено или каде што се готви!Нашите бразилецот алатки поставите доаѓаат со се што ви треба да се готви на јаглен скара или somker скара со.Не-стап/отпорни на Топлина. 1oz/30ml капацитет на мерење на ознаки во ml и оз до страна.За да се задоволат потребите на мулти-лице скара, 4 скара skewers може да се скара на различни храна во исто време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.