• Обновено
KT20 Вежба Велосипед, Опрема за Вежбање, за Дома Вежбање, Стационарен Велосипед Застане за Внатрешна јава— Виткање, Лесно да се Стави Заедно, Тивка, Добра Машина за Ка

KT20 Вежба Велосипед, Опрема за Вежбање, за Дома Вежбање, Стационарен Велосипед Застане за Внатрешна јава—

Оценката:
DEN 5349.60

Тековен
Во магацинот.

Погоден за соба на сите големина-кога ќе завршите со работат надвор, едноставно превиткајте го и чувајте го во плакарот, зад врата или под вас кревет!.Исправена позиција ти дава висока густина тренингот што ќе може лесно да работат во вашата кардио тренинг тренингот. 2-во-1 (Исправена & Recumbent)Стави заедно за да се спаси space Magnetic вози system8-ниво resistance Heart-го оценувате следи & дигитални display Height прилагодливи седиште.Винил пена рачки.Прилагодлива висина на седиште.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.