• Обновено
Модерната Ѕид Колонист, Метална Жица Octagon Дизајн Ѕид-Монтирани Полиците со Керамички Цвет Тенџере , Фабрика за Воздух Сад Виси Вазна Десктоп Succulents Колонист Црна

Модерната Ѕид Колонист, Метална Жица Octagon Дизајн Ѕид-Монтирани Полиците со Керамички Цвет Тенџере , Фабрика

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Модерната Заличи Било Простор за Живеење : љубовта на растенијата е еднаков на љубовен живот!Знаеме дека како една убава простор влијанија и носи значење на вашиот секојдневен живот.Имајќи растенија за да комуницирате со нас го намалува крвниот притисок, се зголемува продуктивноста, благосостојба, ја намалува анксиозноста.ZEETOON Геометриски Колонист Мултифункционален Сет, бела керамички цвет тенџере со геометриски дизајн метална жица shelve, 5 симпатична патки, 7 КОМПЈУТЕРИ Градинарство Алатки Поставени за вас.Вашите пријатели, деца&семејство ќе бидете изненадени од вашата убава куќа.Мулти-селективен Дизајн Може да Направат Вашиот Живот Шарени:ZEETOON Ѕид Колонист совршен за додавање на живот оркестарот & некои природни зеленило во вашата куќа со затворен растенија како што се succulents, воздухот и растенијата, мини кактус, faux succulents, faux sedums или цвеќе.Геометриски Виси Колонист во собата да ви помогне да додадете некои природни зеленило и liven до секоја соба, без разлика дали е дома или во канцеларија.Ѕидот монтирани / desktop цвет тенџере/Виси на ѕидот полица + десктоп колонист ќе биде на дофат на вашите прсти.Лесно Да се Инсталира Ѕид Виси Planters : Нашата декоративни вазна колонист сет заврши со завртки за да лесно да се инсталира на вазни на вашиот осамен ѕидови.Бидејќи метална жица рамка држи и чува керамика тенџере против вашиот ѕид, тоа е толку лесно да се чисти и да се ре-организира толку често колку што сакате.И ако сакате да го промените растенија, едноставно повлечете мини вазна од рамката.Секој од нив доаѓа со бамбус послужавник кој обезбедување на добра дренажа, додека одржување на вашиот ѕид и да биро чисти.Декоративни Полици Помага да се Создаде Чувство на Додадена Простор : во Право!Нашиот Ѕид Вазна Корисни за организирање и decluttering мали објекти, Простор за заштеда на ѕид складирање.Тоа, исто така, ќе биде Мулти-цел да се прикаже полици за колекционерски предмети, мали растенија, играчки, фото рамки, Божиќ украси, зачин тегли, и повеќе — Одлично за бања спална соба, дневна соба, канцеларија, кујната, ходникот — Додава карактер на селски farmhouse, модерна, традиционално, индустриски, или природата инспириран стил.Современите Ѕид Оркестарот : Дали тоа е вашата спална соба, дневна соба, кујна или канцеларија која треба убаво да преработиш, нашите геометриски растенијата носители ќе се издвојува повеќе од само се вклопуваат.И бидејќи на нивните современи геометриски дизајн, нашиот виси planters ќе изненадувачки се вклопуваат во било кој тип на тема, мотив, или естетски.Заличи дома повеќе горди да се стави на екранот!Нашите мини виси planters се навистина корисни и декоративни акценти за дом, канцеларија, и бизнис.Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.