• Обновено
TOAUTO V4 Преносни Интелигентни Надгради Рачни инк-џет Печатач Пиштол со 5.6 Инчен LED Екран на Допир за Брзо Сушење Инкџет Кодирање Машина за Код Датум Етикета Индустриј?

TOAUTO V4 Преносни Интелигентни Надгради Рачни инк-џет Печатач Пиштол со 5.6 Инчен LED Екран на Допир за Брзо

Оценката:
DEN 3359.76

Тековен
Во магацинот.

【СОВРШЕН ПРЕНОСНИ инк-џет ПЕЧАТАЧ, КОМПЛЕТ】Нови инк-џет печатач пиштол со редизајниран лесно-зафат активира копчето, поедноставен систем за кодирање и подобрување кертриџ само-клипот за заклучување.Се поедностави вашата секојдневна работа и време!.Печати на речиси секоја површина како што се пластика, фолија, хартија, картон, метал,стакло, дрво и повеќе.7 mm печатење висина и 2-5мм печатење на далечина.Комплет вклучува : 1 X Рачни Печатач, 1x 42ml Водоотпорен Мастило Кертриџ (ЦРНА), 1x Усогласување Плоча, 1x USB Флеш Диск, 1x Тип-C Полнење Кабел, 1x Упатството.9 кг рачни печатач, го однесе насекаде.【БРЗО ТОЧНИ ЕКРАН на ДОПИР】V4 Преносни рачен инк-џет печатач опремен со висока чувствителност, добра резолуција 5.Јасна слика на екранот, стабилен и сигурен печатење перформанси.7 mm висина, MAX HD 600 DPI печати прецизност, 14 јазици поставување и до 8 часа, работното време на батеријата.Креирајте го вашиот саканата печатење на обрасци со внесување на податоци за да се изгради-во екран осетлив на допир директно и печатење на тоа веднаш. 60 M/мин висока брзина на печатење.Спаси многу време и пари со TOAUTO рачни инкџет пиштоли!.Поддршка 2mm-5мм печатење далечина и 2mm-12. 600dpi,400dpi,300dpi прилагодливи печатење прецизност.Удобно ракување, чувствителен печатење и стабилни перформанси.Батерија вградената батерија текот на 8 часа работа. 14 јазици поставување на располагање.Придружете ни се!.Пакет со усогласување плоча за точно печати на етикетата за да го стаклено шише. 60-степен печати hight квалитет на текст, графика, и голем број на бар кодови, вклучувајќи слика, QR кодови, производство датум, ЛОГО, број на серија, број на Логото, итн.У диск за внесување на печатите слики (bmp、png、jpeg) и висок квалитет на текст, графика(csv、txt、дневник),како QR кодови, бар-кодови, датум или логоа.Пренослив печатач доаѓа со усогласување плоча на прецизна содржина локација дури и неправилни или дури и криви површини може да бидат брзо и ефикасно. 【ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ ПАМЕТЕН РАЧЕН ПЕЧАТАЧ】брзина на Печатење до 60m/мин и 360 spurtings со леснотија, ќе се применуваат до заградата да соработува со собранието линија за да се автоматизира или надградба на вашиот етикетирање процес за намалување на трошоците и подобрување на работа ефикасност.6" капацитивни екран на допир.6 инчен HD висока осетливост на допир. 【БЕСКРАЈНИ МОЖНОСТИ】TOAUTO user-friendly систем со интуитивен интерфејс и моќна функција за мулти-линија печатење, QR кодови, логоа, бар кодови или занаети, означување на делови во магацин, производство или продавница совршен за бизнис и hobbyist употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.