• Обновено
Nilight LED Светло Бар 2 ПАРЧИЊА 60W 4 Инчен Поплава Место Комбо LED Работа Светлина Парчиња Тројно Ред Работа Возење Светилка со 12 ft Жици се Подигнат комплет - 2 Води,2 годишн?

Nilight LED Светло Бар 2 ПАРЧИЊА 60W 4 Инчен Поплава Место Комбо LED Работа Светлина Парчиња Тројно Ред Работа

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Осветлете ја ВАШАТА ПАТОТ : Нашата off road работа светла Изгради-во 20 КОМПЈУТЕРИ висок интензитет 3 W LED светла доволно.Место и поплави комбо Зрак LED Парчиња интегрирани во светло бар за оптимално светлината се шири.ИЗДРЖЛИВИ И ПОДОБРО ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : Специјални дизајнирани 6063 Алуминиумски профил со Термо маснотии може да го подобри топлина дисипација способност се направи тоа се повеќе издржливи.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ВОДООТПОРЕН : IP67 стапка, Лесна заштитна домување со водоотпорен лепак, одлична изведба на водоотпорен, dustproof, и quakeproof.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со лизгачки монтажа заградата лесно да се вклопи.На здрав заградата може цврсто да се поправи светлина бар.Quakeproof кога минува низ нерамен терен.Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА 60 W 4 Inch LED Светло Барови, 1 x Жици се Подигнат Комплет.Боја : Бела NI18 A серија е дизајнирана за да се подобри осветлувањето за сите корисници во текот на ноќта се вози.NI18 A серија е популарна меѓу сите наши клиенти за својот висок квалитет и пристапни цени.Пристоен големина и дизајн даде одличен изглед.

Параметри на производот

LED Power:
60W (20 x 3W High Intensity LED). Beam Pattern

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.