• Обновено
Шминка Држач, Четка, Козметички Четки Организатор, Зајакот Козметика Организатор, Козметички витрини, Десктоп Оркестарот Статуа, за Канцеларија Биро Дома Декорати

Шминка Држач, Четка, Козметички Четки Организатор, Зајакот Козметика Организатор, Козметички витрини, Десктоп

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Држете го вашиот пенкала, шминка, бонбони и други мали предмети.Шминка Четка Носителот може да се користи како мебел и декорација.Реална моделирање, со повеќе од рачно производство, богати и прецизен детали, и реални изглед ќе ви донесе одличен квалитет на вашиот живот.Направени од смола, може да се стави во кревет маса, компјутер маса, салон или на биро, малиот објект кој вие сте во можност да ги добиете вашите очи, на дофат, животот може да биде толку пријатно.Секоја соба, украсени во вашиот дом, кујна, дневна соба, канцеларија, бар, спална соба, па дури и вашата бања изгледа совршено.Совршен подарок за оние кои сакаат да додадете декоративна уметност до нивниот дом.Купи подароци за себе или да му даде до пријателите и семејството, како прекрасен роденден, или housewarming подароци. 1. Држете го вашиот пенкала, шминка,, бонбони и други мали предмети.Исто така може да се користи како мебел и декорација. 2. Реална моделирање, со повеќе од рачно производство, богати и прецизен детали, и реални изглед ќе донесе убави квалитетот на вашиот живот.3. Направени од смола, може да се стави во кревет маса, компјутер маса, салон или на биро, малиот објект кој вие сте во можност да ги добиете вашите очи, на дофат, животот може да биде толку лесен.4. Секоја соба, украсени во вашиот дом, кујна, дневна соба, канцеларија, бар, хотел, спална соба, па дури и вашата бања изгледа совршено.5. Совршен подарок за оние кои сакаат да додадете декоративна уметност до нивниот дом.Купи подароци за себе или да му даде до пријателите и семејството, како прекрасен роденден, свадба или housewarming подароци.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 14.5x8.5x17.5cm Материјал : Resin Include : 1x на Животните Молив Држачот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.